Halda

Máte někdo zkušenosti s prášky na chudnutí ?

Nejlepší odpověď
quentos

To nemám, nicméně na chudnutí netřeba žádných prášků, stačí jen rozfofrovat všechny svoje peníze ;{)>
Doplňuji:
manon: ten význam samozřejmě znám, jen si z toho dělám hlínu ;{)>

Další odpovědi
manon

Co udělá jedno nepřeložené slovíčko, že jo :) Já přímou zkušenost nemám,ale co jsem zaslechla, vypadá to tak, že z kupování těch prášků fakt nezhubneš, jen zchudnout bys mohl/-a :)

Funna

je to bohužel jen vyhození peněz…vím o čem mluvím…

anonym

to je jen chemie, nejlépe pohyb, stačí chodit pěšky a samozřejmě vyrovnaná strava
quentos 😁

terry

Vyhozené peníze.

Děda Louda

Obcházej pravidelně lékárny a kupuj to nejdražší, co ti nabídnou.

Deli

Mám, docela bohaté. Zhubneš s jejich pomocí jen tak, že za ně utratíš tolik, že pak už nemáš na jídlo.
Jinak – v příbalových letácích se u nich vždy píše, že při jejich užívání musíš dodržovat zdravou životosprávu a mít dostatek pohybu. No, to je nepotřebuješ…

LuK4S3k CZ

Koupil jsem si prášky na chudnutí a schudl jsem hned vyhodily mě z práce neměl jsem ani korunu a byl jsem zadlužený.

Ludva1

Z vlastních zkušeností vím, že jsou to zbytečně vyhozené peníze!
Pokud chce někdo efektivně a na dlouho zhubnout, jsou k otmu většinou potřeba – pohyb, zdravá strava (a pokud je to možné, tak se nestresovat :) )