MarkettB

Máte někdo zkušenosti s prací v call centru Formica v Praze ?

Dříve jsem pracovala v call centru v Brně, ale teď jsem se přestěhovala s přítelem do Prahy a hledám si nové zaměstnání. Jelikož jsem si už zvykla na práci v call centru, tak jsem hledala na internetu call centra v Praze a našla jsem tohle. Tak jestli máte někdo nějaké zkušenosti pište. Každá informace dobrá.

Odpovědi
DomcaJe

Ahoj, taky jsem našla tohle call centrum na internetu. Podle toho co tam mají napsané, tak to zní zajímavě. Je to práce jako každá jiná, jen musís vypnout hlavu a nadávky od lidí, kterým voláš nechat plavat. Taky jsem před pár lety brigádničila v call centru. A za to, že jsem byla šikovná jsem dostávala moc pěkné bonusy. Zkus to a uvidíš. Jestli budeš chtít můžu se ti poptat kámošky z Prahy, která tam dělá.
Doplňuji:
Kámoška mě říkala, že neustále berou. Tak to zkuste a uvidíte. Jako je to call centrum a jestli s prací v call centru zkušenosti máte, tak bych se toho vůbec nebála. Je to tam prý moc hezký a je tam super kolektiv. A ze začátku tam prý máte jenom smlouvu o provedení činnosti.

marika83

Čauky holky, já tady pracuji. Na práci jsem si zvykla a na nadávky taky. Formica je spolehlivá firma. Myslím že je na trhu kolem čtrnácti let. Takže o spolehlivost firmy bych se nebála. Vždy byli ke mě féroví a vypláceli mě přesně na termín. A navíc máme, každý den občerstvení zdarma, což je super. Takže já na ně nemůžu říct ani jedno špatné slovo. Neberte to jako reklamu. Je to jen můj názor.
Přeji hezký večer

LenkaSe

Ahojky, cc Formica mohu také doporučit. Jsem tam již druhým rokem a je to fajn. Peníze chodí včas a poslední dobou se to zlepšilo i z hlediska akcí pořádaných pro zaměstnance (bowling, vánoční večírek apod.) :) Pro více informací mi klidnně napiště do zpráv.

Michálek1245

Dobrý den, Formica je externí call centrum jako každé jiné. Nevím, kde jste pracovala v Brně, ale předpokládám, že je to podobné. Prostě navoláváte, jednáte s lidmi a když přijdete do práce, tak musíte vypnout hlavu, protože byste se z toho jinak zbláznila. Jinak bych to asi nedefinovala. Ale třeba máte jinou zkušenost. 🙂

Zdendíček

Ahojky, musím souhlasit s Lenkou, ve Formice pracuji zatím jen několik týdnů, ale jsem strašně moc spokojená, pěkně se o nás starají, mám tu již několik přátel a celkem mi to i jde, takže se těším na výplatu. 🙂

LenkaSe

Ahojky, kdyby někdo uvažoval o Formice, tak jen pro info se přestěhovala do Holešovic na Dělnickou. Oproti původní Radlické daleko blíže centru a hlavně super moderní prostory i s fitkem jako benefit :)

MarkettB

Holky moc díky za doporučení! Formica group myslíte? Je to toto?www.formi­cagroup.cz
Já jen jestli jsem to našla dobře.
Moc děkuji za rady, já tam zkusím poslat životopis a uvidíme, určitě to zkusím 🙂
Tak držte palce 🙂

DomcaJe

Jj to jsou jejich webovky, našla dobře ;)
není za co, tak držím pěsti, at se daří.

MarkettB

dííky, v pondělí tam mám jít, tak jsem zvědavá, myslete na mě prosím, byla bych ráda, kdyby mě to vyslo.