Neguš

Máte někdo zkušenosti s používáním Skype kreditu a pokud potřebujete další informace,na koho se obracíte?

Nenašel jsem mnoho možností kontaktů v češtině,kteří by byli kompetentní poradit se Skype. Děkuji za odpověď

Odpovědi
dudu

Placené telefonování na pevné linky s využitím kreditu využíván k plné spokojenosti již delší dobu. Poprvé jsem si kredit koupil zhruba za 150 CZK /minimum/ ze svého korunového účtu přes reifku a nyní se mně nabídka dokoupení vždy ve správný čas objeví. Ovšem je fakt, že díky nějakému programu se tak děje pomocí automatického překladače do češtiny. Sice to se mnou nehovoří tím správným „češtinem“, ale rozumíme si. Bohužel nedokáži Vámi poradit, jak zmíněný program překladatele nainstalovat.