Kepler

Máte někdo zkušenosti s použitím antivirů free v porovnání s dokonalejšími placenými verzemi?

Mám originální OS asi rok a už dlouho mi přibývají různé nepříjemnosti, dosud jsem zkoušel jen free verze několika AV. Něco to vychytalo, něco ne. Vyplatí se zakoupení dokonalejších licencí? Myslím, že ani ty nejsou samospasitelné.

Odpovědi
anonym

Pokud nestahuješ soubory, u kterých je šance, že obsahují vir, a nelezeš na pofidérní stránky, je zbytečné si jakýkoli antivirový program pořizovat, jen to zpomaluje PC.

Zkrátka, pokud víš, co děláš, nepotřebuješ ho.

Rohlik

V casopisu dTest vyslo srovnani antiviru v nedavne dobe. Na horsich prickach se vzdy umistuji neplacene verze softwaru. Takze tak :)