Gestas

Máte někdo zkušenosti s podlahovým topením, které prý bylo v prvních panelácích?

V těch úplně prvních panelácích z padesátých let prý bylo od výstavby podlahové vytápění. Je to pravda? A pokud ano, máte s tím někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Roman71

Bydlel jsem pár let v takovém domě a musím uznat, že mne to podlahové vytápění zaujalo. Mělo to ale jeden háček, nedalo se regulovat.. Na druhou stranu nikde nepřekážely radiátory a ve všech vytápěných místnostech bylo příjemné teplo.