Bauška

Máte někdo zkušenosti s pásky Dr. Levina?

Můj děda bude mít brzy narozeniny a my přemýšlíme nad dárkem. Napadly nás tyto pásky, protože má již delší dobu problém s klouby. Ale nevíme, jestli lidem aspoň trochu uleví od bolesti. Děkuju za odpověď.

Nejlepší odpověď
setapouch

Zkušenost nemám. Ale jsem skeptický k výrobkům, které mají v názvu doktora. Přijde mi to, jako kdyby se bez toho neobešly.
Doplňuji:
Jo, ten alkohol se da dat chlapovi v kazdem veku. A k tomu jeste pohodlny usak… A nejvetsi darek – vyvezt babicku na vikend pryc, at ma deda chvilku klidu :)

Další odpovědi
anonym

Viz Setapouch – kupte dědovi teplé papuče, vyhřívanou deku – nebo novej kloub.
A nebo lahev kvalitního alkoholu, ten taky hřeje.
😉
Pásky DrLevina jsou jen tahákem peněz z kapes nemocných.

marci1

Zkušenosti nemám, ale myslím si, že žádný prokázaný účinek na klouby nemají. ☹
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/magneticke-pasky-na-klouby-dr-levina-mate-nekdo-zkusenosti

arygnoc

neuľaví sa mu od bolesti, aspoň nie zásluhou pásky dr. Levina.

ak mu chcet pomôcť od bolesti, kúpte mu kúpele (ale napred sa s ním poraďte).

:-Q