Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Máte někdo zkušenosti s operací víček?

Doplňuji:
No zajímalo by mně jak to probíhalo a taky cenu..Jestli budeš tak hodná napiš mi to všecko..Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2, redy, gagaga před 3300 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Ano,co potřebuješ vědět?
Doplňuji:
Tento zákrok probíhá bez narkozy,jen při lokálním umrtvení.Přij­deš,lehneš si,víčka ti umrtví injekčním anestetikem,doktor si namaluje,kolik kůže může odříznout a pak už jen ležíž a bavíš se s doktorem a sestrou o všem možném,až to zašije a zalepí,tak jdeš domů.Vůbec to nebolí,nejvíc mě vadilo,že se mi nějak nepohodlně leží v jedné pozici asi 3 hodiny,ale dělali mě i spodní víčka,takže proto tak dlouho.Musíš si na to dávat obklady z borové vody,2 dny nesmíš číst a dívat se na televizi,nic moc dělat,shýbat se apod.,několik dní máš modráky pod očima,musíš nosit sluneční brýle.Sedmý den jdeš na vytažení stehů – to bylo dost nepříjemný.Pak si musíš jizvu lehce natírat mastí nebo krémem,co ti doktor řekne a postupně se to hojí.Byla jsem doma 12 dní – bylo to přes vánoční svátky.Potom už jsem se normálně namalovala – oční stíny,řasenka apod. – a nikdo na mně nic nepoznal,akorát,že nějak líp vypadám.
Cenu ti neřeknu,je to už několik let a různé kliniky plastické chirurgie mají různé ceny.
Kliniku a doktora si ale najdi podle referencí,protože i na tomto zákroku se dá hodně pokazit!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Babčina byla a dala dohromady32tisíc dělali ji to v Budějkách.
Teď nevím mylím že za spodní dala 12tisíc a za horní 10tisíc.Byla asi před třema rokama.Měla slevu protože si nechala dělat obojí najednou.

Doplňuji:
Tak sem brnkla babčině jak to je.Babčina opravdu zaplatila(jenom) těch 32 tisíc jak ji doktor poradil že to bude mít levnější. Těch 10tisíc ušetřila na jednech a 12tisíc na druhejch.Takže kdyby šla postupně jedny a pak znova zaplatí plus o těch 22tisíc víc. Jinak stačí zavolat do Čských Budějek na plastiku a doktor dá info.Tak, to se vyplatí 🙂

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Asi před 10 lety jsem jen za horní víčka zaplatila po 2 000 Kč, nyní na stejném pracovišti mají cenu 10 tisíc/1 horní víčko.
Postup popsán hanny 2.
Nic mi nešili. Měla jsem náplasťové stehy. Zákaz ohýbání, TV ani čtení m nikdo nezakázal. Sluneční brýle jsem nenosila, měla jsem dioptrické (modřiny jsem tedy neschovala). Víčko jsem neměla ničím natírat/mazat. 3. den jsem šla do práce.
Pokud jsou horní víčka velmi převislá a operace indikovaná lékařem, je výjimečně možná úhrada ZP.
Výkon je vhodné provádět v podzimních a zimních měsících (sluníčko), pak obzvlášť nutné/vhodné sluneční brýle.
http://www.oc­nidoktor.cz/es­teticka-medicina/plasticke-operace-ocnich-vicek-odpovedi-na-caste-dotazy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne ,víčka mám funkční,mrkat umím…
i na holky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Operace očních víček se dá přežít. Ze zkušenosti vím, že jsou fakt podstatně horší věci, které vás v životě mohou potkat. Já od mala trpěl převislými víčky a tak jsem to podstoupil před pár lety a jasně, je to pořád operace, takže to není zrovna dovolená. Ale třeba nebolí to víc než slepé střevo nebo trhání zubu.

Avatar uživatele
hanny 2

ad redy – 12+10=22.

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

hanny no to vím 🙂 Tak sem brnkla babčině.A ještě říkala že to stojí všude jinak– no to mi hlava nebere :))

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

No jasně,to víš,dneska žádný paušály neexistujou!

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Vtomhle mi to nevadí já bych nešla ani zadara 🙂

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Ale proč?Je to docela nenáročná operace a každého to omladí!Nehledě k tomu,že hodně lidí má kvůli povislým víčkům problémy s viděním!

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

už jenom slovo operace, a du do kolen:-)

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Neeeeboj!Pro krásu se musí něco vydržet!Horší jsou pak operace typu artroskopie – no to ještě není tak hrozný,hysterek­tomie,totální endoprotéza apod. – co člověka může na stáří čekat!

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

holky…, a nemeni nekde celou hlavu ? to bych potrebovala ja ;(

  • iv-

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

  • iv- mě už nedaj mám prej vybráno.To furt nemáme už nejsou a tak to vypadá :DDD

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

čau -iv-,já bych potřebovala vyměnit kdeco!

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja taky..takovy orezavatko na cely telo..by se mi hodilo..
ale taky pujdu na cinana ..
:)

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek