Máte někdo zkušenosti s online ruletami?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mátě někdo zkušenosti s online casiny, resp. ruletou. A chtěl bych se Vás zeptat na Vaši zkušenost. Vyplácí i větší částky? Není to naprogramované aby to vydělávalo (jakmile vsadím červený padne černá?)? A jaká online casina to provozují, resp. s jakými máte nejlepší zkušenost? (která umožňují vsázet od €1 až třeba do €500? Děkuji

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Kdysi dávno jsem to zkoušel,ale nic jsem nevyhrál. No, je to Váš boj, tak hurá do toho, když vyhrajete, tak mi něco pošlete.Dík