Pampalina

Máte někdo zkušenosti s nosním sprejem Aloe Vera? (Fytofontana)

mám pořád ucpaný nos a zkoušela jsem spoustu věcí, na alergologii, nosním atd. jsem už byla a nic mi nezjistili, už mě nebaví pořád kupovat kapky které nezabírají. četla jsem, že tyhle kapky jsou přírodní, nedráždí sliznici a uvolňují nos, máte s nimi někdo zkušenosti? děkuji

Odpovědi
petra15

Doporuccila bych ti trochu „zamereneho“ sportu. Urcite se ti nos "uvolni"pri gymnastickych cvicich a pri vycerpani…

Drap

Fungují. U každého a při každém onemocnění samozřejmě jinak. Stejnou službu udělá ale i vincentka. Buď přímo ve spreji a nebo levnější varianta v lahvi a buď vstřikovat, nebo proplachovat nos.