BANAN93

Máte někdo zkušenosti s nastražením fotopasti?

Nastavil jsem jí na noční hlídání kamarádova zahradního domku a nastavil jsem i odesílání fotek na jeho mail (vše funguje, ale fotka, co mu přišla, když to za tmy testoval a počínal si jako zloděj, co si svítí telefonem v zahradním domku – je neprokazatelná, taková moc přesvícená).
Přemýšlím, čím to může být, byla nastaveno 8 mpx a nevím, jestli dát míň, nebo víc – až 12 mpx.
Dále ten kamarád fotopast zabudoval tak, že kouká jen čočka a senzor pohybu – tak nevím, jestli to nepotřebuje různé vlastní přísvity, ale to by pak bylo zařízení odhaleno :D
tohle je ona – http://fotopas­ti.heureka.cz/bu­naty-full-hd-gsm/specifika­ce/#section

Odpovědi
mosoj

Pixely do toho nepleť. Jsi pod náporem propagace mobilů nesmyslnými parametry.

To že je světlá je tím , že má na daný osvit hodně světla !!
(princip, negativ – pozitiv se dodržuje i u digitálu).

  1. Snížit danou citlivost (ISO)- pokud to jde
  2. Zvětšit clonu, či zkrátit čas – pokud to jde

3 ( IR dosvit 15 m). Možno zkusit zakrýt matnou folií a snížit množství dopadajícího světla. To ale pouze v tom případě že nepůjde udělat to co je napsáno ad. 1, 2. Je možné že lze regulovat i svit IR diod.