bonz1

máte někdo zkušenosti s nakupování na slevomat.cz?chtěl bych vědět jak na to?

a jestli tam můžů nakupovat,když mi ještě nebylo 18 let?

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že věk není omezen ,aspoň jsem to nikde nečetla já na něm nakupuji běžně , vyberu zboží nebo prostě věc o kterou mám zájem tam si vybereš způsob platby …kartou ,převodem nebo na pobočce uvedené banky -já platím převodem peněz a pak mi přijde mejlem potvrzení s kuponem, který si vytisknu a jdu si zboží vyzvednout nebo si jen nechám zaslat . Nevím jakou si vybereš platbu
zde si vše přečteš
http://www.sle­vomat.cz/jak-to-funguje

Další odpovědi
Slevomat.cz

Hezký den,
na Slevomatu můžete nakupovat, i pokud vám nebylo 18 let. Postup jak na to, už odpověděla přímo hanulka11 výše, ale rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz na podpora@slevomat.cz. Jak na to, najdete také v sekci Jak to funguje na našich stránkách.

Mějte se!
Petr Bořuta, velvyslanec zákazníků Slevomat.cz