Břetislava

Máte někdo zkušenosti s matrací Dormeo Clean Comfort nebo Dormeo 2+12? Mám skoliosu. Pomáhají od bolesti zad? Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

již bylo vloženo
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-zkusenosti-s-matraci-dormeo-clean-comfort-nebo-dormeo-2-12-mam-skoliosu-pomahaji-od-bolesti-zad-dekuji

Další odpovědi
BandiOl

Od bolestí zad Vám pomůže změna tenze svalů, pokud ovšem nemáte jiný problém – nemocné vnitřní orgány, nebo poškozenou páteř.
Pokud Vám lékař nezakazuje cvičení, můžeme Vám zaslat postup, jak opět posílit zeslabené mezilopatkové sva­ly.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/