petka

Máte někdo zkušenosti s masážemi pro těhotné ženy?

Byl někdo z Vás v těhotenství na masáží pro těhotné nebo víte o někom? Zajímalo by mě,jestli to nemá vedlejší účinky a naopak zda je přínosem?

Nejlepší odpověď
Deli

Masáž určená přímo pro těhotné a prováděná vyškoleným odborníkem je jistě přínosem.
Není to masáž jak ji znáte, je to spíš hlazení, usměrňování energie, zklidnění, odpočinek pro Vás…
Vím, o čem mluvím, fungovala jsem nějakou dobu jako dula, bohužel po přestěhování z města jsem s touto činností skončila.
Pozor na masáže běžné, ty nemusí být vhodné.
Info seženete v mateřských centrech nebo centrech pro těhulky ve Vašem okolí.
A buďte si jistá, že masáž Vám udělá dobře a je velice příjemná!

Další odpovědi
Valky

Určitě nechodit na „obyčejnou masáž“, ale navštívit masáž, která je přímo určená pro těhotné maminky… Určitě to bude příjemný relax… Nebo také doporučuji raději lékaře – fyzioterapeuta, od něj bude taková masáž jistě více profesionální a bude vědět, jakými „chvaty“ by Vám neublížil.. :o)