Máte někdo zkušenosti s logopedickou školkou?

Máte někdo zkušenosti s logopedickou školkou? Je to pro mne velmi důležité…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pro mě je velmi důležité, co je vlastně otázkou? Otázka je položena tak, že lze odpovědět nepřesně.
Má odpověď na dotaz je: ne, nemám zkušenost s logopedickou školkou.
Pokud však byla tazatelem očekávána odpověď, co se v takové školce učí a jakým způsobem a říci názor na tento typ školky, musím odpovědět opět záporně.
Pokusím se však odpovědět tak, aby má odpověď přinesla alespoň částečně kýžené ovoce.
Jedna uživatelka zde odpovídala na dotaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-dite-z-logopedicke-skolky-nastoupit-na-beznou-zakladku a tudíž ta by měla mít zkušenost, pokud je směřován dotaz tímto směrem.
V tomto případě má odpověď na položenou otázku je kladná a zní: Ano, vím o někom, kdo má zkušenost s logopedickou školkou, ovšem já to nejsem.