beer

Máte někdo zkušenosti s lékem Champix a jak odvykání probíhá? Chtěl bych přestat kouřit, kouřím moc. Díky.

Nejlepší odpověď
www

Pro mne hodně zajímavá otázka, taky kouřím a měl bych přestat, ale odpověď ti nedám.
Bez zkušeností ☹

Další odpovědi
Deli

Přestali jsme s manželem před víc než 3 lety. On kouřil 25–30, já 15–20 denně. Pak jsme prostě seděli večer, kouřili (jak jinak) a najednou nás napadlo si spočítat, kolik vlastně prokouříme. Zjistili jsme, že si prokouříme každoroční letní dovolenou u moře!
Byla to taková motivace, že druhý den jsme si už nezapálili. A zvládli jsme to společně, bez léků a pomůcek.
Prostě: musíte opravdu chtít! Zkuste to, pánové, podobně – spočítejte si, co můžete mít místo cigaret!
K tomu Vás minou každoroční chřipičky a kašlíčky, protože tělo se odmění a bude mít větší obranyschopnost. Takže další ušetřené peníze za léky, případně za neschopnost.
TO PŘECE STOJÍ ZA TO!!!!

P.S.: K tomu moři každoročně jezdíme!