bohunka1

Máte někdo zkušenosti s kineziologii?

Dají se tím odstranit nějaké fóbie?

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem na kineziologii chodila. Odtraňují se určité bloky, takže záleží, zda ho máte kvůli fobii vytvořený a z čeho vznikl. Už jsem jednou psala o zkušenosti s kineziologii, podívejte se do odkazu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-kineziologie-jak-funguje-cviceni-mozku

Další odpovědi
poa.li

Mě kineziologie spíše odkryla příčinu problémů v celé nahotě. Přestal jsem si nalhávat… Myslím, že touto cestou se na fobie dá vyzrát..

venkovan

S fóbií se nechá naučit žít. Je to makačka, ale zas co vím radost, když se povede kousek po kousku potlačit. Občas vídám v telce jak léčí strach z pavouků apod. Podstata je vystavovat se té situaci které se bojíme.
Potřeboval bych večerní ledničkovou fóbii. Ale nevím jestli bych jí, až mne přepadne, byl ochoten léčit, když je to taková makačka.