Meffinka

Máte někdo zkušenosti s kajalovou tužkou na oči od Oriflame(Oriflame Beauty Kajal Eye Liner)?

Máte někdo zkušenosti s kajalovou tužkou na oči od Oriflame(Oriflame Beauty Kajal Eye Liner)?nebo co si o ní myslíte?mě se zdá za super cenu, ostatní totiž bývají dražší.

Nejlepší odpověď
PostApMan

nemám zkušenost :) ,ale napadlo mě to hodit do „googlu“ co si o tom myslí , vyjelo mi toto – >
http://bluebe­rry16.blog.cz/0911/o­riflame-beauty-kajal-eye-liner

Dotyčná blogerka prodává oriflame a zboží má odzkoušené a hodnotí ho 9 z 10 bodů.

PS.: Děkuji za dobrý tip, kolegyně z práce má narozeniny už Vím co koupit za dárek – ještě že jste mi to připomněla :D

Zdroj: blueberry16.blog­.cz/0911/orifla­me-beauty-kajal-eye-liner

Další odpovědi
ReHu

Ostatní jsou totiž kvalitnější.
A pokud se používá nekvalitní kosmetika, např kolem očí pár let, mohou i vzniknout alergie.

Nemusí ale mohou.

Je přece samozřejmé, že pokud dotyčná blogerka zboží prodává nebude ho hodnotit špatně. A ona prodejkyně, vyzkoušela už také něco jiného?

Jakou dává Oriflame záruku? Lze zboží vyměnit či vrátit? Za jak dlouho i použité?
Doplňuji:
Pokud se tužka odpoledne rozpíjí, jak píše martina1, tak asi není vhodná na každodenní líčení, ale spíše na dopolední nebo odpolední, či večerní líčení. Prostě na pár hodin.
Mám za to, že kvalitní kosmetika má vydržet bez změny barvy či rozpití celý den.

martina1

Oriflame mám vyzkoušený a jinou kosmetiku nepoužívám.Tahle tužka se odpoledne rozpíjí,ale na každodenní líčení je dobrá.Já používám celou řadu Giordani gold a jsem už léta spokojená a alergii opravdu nemám.Sice je to dražší řada,ale ve slevách to jde a vyplatí se.Hlavně makeup a řasenka nemají chybu.

ReHu,souhlasím,ale když kouknete kolik je Meffince,tak opravdu stačí obyčejnější tužka,která dopledne školu vydrží a dospívající holka si ji může dovolit v klidu z kapesného.Ne­myslela jsem na celodení používání,ale i tak,když víte,že to řasenka nebo tužka udělá,tak se hold člověk párkrát koukne do zrcátka a přebytek umázne.To se nechci hádat,ale tak to vidím já.Jinak Oriflame je jedna z nejlepších kosmetik,za tím si stojím.Hezký večer