Babsi

Máte někdo zkušenosti s hemofilem?

Dnes mi z výtěrů zjistili hemofilus. Dostala jsem antibiotika a bylo mi řečeno, že to stačí, ale na internetu jsem se dočetla, že je to docela nebezpečná choroba. Máte někdo osobní zkušenosti?

Odpovědi
frankie89

já mám v krku stafyloka, který je snad už tisíckrát přeléčený a stejně se občas projeví (fleky na jazyku), ale pokud vím, tak hemofil, pokud máš dobrou diagnozu, tak je dobře léčitelný antibiotikama a neměla by ses namáhat.

hanulka11

zde píší také o léčbě antibiotiky
http://www.ste­fajir.cz/?q=he­mofilus
osobní zkušenost nemám – naštěstí