Máte někdo zkušenosti s eliptickým trenažérem? Je vhodný "pomocník" při hubnutí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Neznám, ale já hubla za pomocí bylinek.
Naučila jsem správně trávit tuky, upravil se mi metabolismus tuků, jedla jsem vše, ale pravidelně 5x denně, hodně pila , převážně vodu, po čase jsem přidala další bylinné produkty a za 5 měsíců jsem byla hubenější o 2 konfekční velikosti :-) Zdravé hubnutí, bez diet, nervů, a ještě jsem tělu dodávala mnoho vitamímů a dalších látek z bylinek.

Váhu si držím půl roku a žádné zpětné nabírání se nekoná. Cítím se výborně a vřele všem doporučuji.

Ráda všem poradím.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravislaskou

Další odpovědi:

Pokročilý

Jak už jsem psal, naši na tom šlapou a hubnou docela slušně, ale je třeba k tomu dodržovat i nějakou tu rozumnou životosprávu a šlapat každý den. Některé stroje mají i relaxační programy, tedy méně náročné šlapání, při kterém se tolik nenadřete, což je vhodné tak jednou týdně místo klasických náročnějších programů.

Skutečně se vyplatí koupit si dražší, ale klasický běh, bruslení, plavání, běžky a podobně to rozhodně nahradit nemůže. Spíš by to mělo fungovat jen jako takový sportovní doplněk na doma.

Pokročilý

Já mám skvělou zkušenost. Začala jsem před rokem, každý den minimálně hoďku, většinou dvě :-) za necelý rok 18 kg dole, tělo pevné. Ještě teda k tomu posiluju břicho a upravila jsem samozřejmě životosprávu. Takže já mohu doporučit. Má z těch zmiňovaných věcí určitě největší zásluhu na mém zhubnutí :-) DOPORUČUJI

Pokročilý

Eliptický trenažér je výborný na hubnutí. Kupujte pouze ve speciálkách, masivní značkový typ s dlouhým krokem, šlapky musí být nedaleko od sebe, aby pohyb byl přirozený. Trenažér Vám musí "sedět" na míru. Nechte si trenažér pořádně předvést a vyzkoušet. Levné typy nekupujte.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.