milablond

Mate nekdo zkusenosti s botama Nike Air max? Doporucili byste?

Odpovědi
MiKu

jsou zbytečně drahé.. dá se najít varianta od jiných a kvalitnějších značek za nižší peníz, lepší jsou určitě new balance, oasis, mizuno

Martin41

Používám je na běhání už několik let, oni dělají skoro každý rok novou verzi. Za mě v pohodě, jsou lehké a hlavně odpružené, což při mé váze kolem 100kg je hlavní. Co je horší je podle mě rychlejší opotřebení. Většinou po 2 letech už je na nich vidět, že mají dost. Ale zase záleží kde se běhá a jak často.