rklomoz

Máte někdo zkušenosti nebo vědomosti o Investiční společnosti E&S?

Zdravím odvážné a rozumné. Máte někdo zkušenosti nebo vědomosti o Investiční společnosti E&S? Rád bych znal váš názor.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Agneta

Mám investovat?

V žádném případě. Takovéto investiční společnosti jsou organizovaným podvodem/zločinem. To si musíš představit tak, že mu půjčíš velké peníze bez ručitele a jakékoliv záruky – to by chtěl každý, kdo právě přišel z vězení:DDD

Další odpovědi
Lamalam

ano - ne

Ano – ne. Velmi nepovedená anketa.

Hlada

ano - ne

Do s.r.o. bych dal peníze jen v tom případě, kdybych v ní byl minimálně společníkem.

JohankaDl

Ta anketa je hrozná :) No hele, tohle vypadá fakt strašně a sídlo v Rumburku tomu moc nepomáhá. Zkus si o tématu něco pročíst (třeba tady k akciím http://www.in­vestice.cz/ak­cie/t99/ ) a buď do toho jít sám, nebo s nějakou prověřenou společnosti.