Matthew

Máte někdo zkušenosti nebo už „vyděláváte“ peníze přes program plus500 ??? :)

Jedná se o internetové obchodování s akciemi, komodity, indexy a forexem.
Chtěl bych slyšet názory lidí co s tím programem mají zkušenosti :)
PS: Nebudu sem vkládat přímo odkaz na stránky, neboť jsou tu totiž uživatelé, kteří by to ihned považovali za reklamu. Strýček "gúúgl vám rád poradí ;)

Nejlepší odpověď
Bedy

Velkého bratra Google nepoužívám a ve finále mi to je jedno.
Spekulanty a spekulace nepodporuji, za komunistů to bylo dokonce trestné. O puls500 jsem se jendou dozvěděl na netu a jen jsem na to koukl, tak jsem si řekl – A rychle odsud pryč!.