rorajs

Máte někdo zkušenosti 3D tričky ?

teď se hodně prodávají chtěla bych si jedno koupit je to tak i ve skutečnosti ? nebo to tak mají jenom na Netu ?
Doplňuji:
na štědrý den mi trička přišla a jsem velice spokojena ( puma je nádherá ) orel také ,, jelen trochu zklamal :)

Odpovědi
Lordcruss

U nějakých je to ve skutečnosti jako na obrázku,ale musíte to tričko mít jako ulité.

honzaj.

Já jsem si jich pár objednal na aliexpress, ebay a podobných stránkách a ty byly nic moc. Jen vyhozené peníze. Bohužel v Česku je skoro nikdo neprodává. Tak mě nakonec napadlo napsat na http://bezvatri­ko.cz/cs/conten­t/16-tricko-s-vlastnim-motivem jestli by neudělali individuální design a dopadlo to překvapivě dobře. Rozhodně mnohem lépe než ty z Číny.