pn65

Máte někdo zkušenost z tím ověřováním identity na payu pro Aukro?

Docela mě zaráží ten formůlář a nevěřím tomu, máte někdo zkušenost?

Díky

Odpovědi
Luxx

PayU na Aukru používá tolik lidí, že mi přijde nějaké zneužití čehokoliv ze strany Aukra jen málo pravděpodobné

JanaRomová

Zkušenost mám a dobrou…navede vás to přímo do vámi zvolené banky-internetbanky , zaplatíte již vyplněný formulář a vše proběhne v rychlém sledu-máte okamžitě uhrazeno..Platila jsem již x krát a vše OK.
J.R.