Avatar uživatele
lorja

Máte někdo zkušenost se spolujízdou?

Využil už někdo internetovou spolujízdu? O prázdninách se chystám za synem do Prahy a našla jsem na netu v daném termínu možnost přidat se jako spolujezdec za slušnou cenu. Nemám totiž auto a budu převážet křehký předmět.
http://www.au­tospolujizda.cz/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, GangstaHelper, annas, Haryk před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Skvělý nápad na nadějnou službu, díky za tip 🙂 Ale bohužel nezkoušel, neměl jsem o tom ani ponětí, na tom by měli zapracovat, protože mít o něčem takovém povědomí širší okruh lidí (profi řidičů, dojíždějících studentů mohlo by to vážně slušně fungovat). Technicky to není moc na výši, chybí zobrazení tras na mapě, zapojení sociálních sítí a pochopitelně emailové notifikace. Je škoda, že velké internetové firmy jako seznam a google, které by to dokázaly udělat pořádně nic takového nikdy nevytvoří protože si nevezmou na triko negativní publicitu bulváru TV NOVA který rozmázne prvního uchyla za volantem 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

O tom jsem ještě neslyšel. Vypadá to jako skvělý nápad (jak po finanční stránce, tak po ekologické, ale přece jen se v autě jede lépe než ve většině autobusů).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Zkušenosti nemám, ale uvažovala jsem o ní již před pár lety.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek