lorja

Máte někdo zkušenost se spolujízdou?

Využil už někdo internetovou spolujízdu? O prázdninách se chystám za synem do Prahy a našla jsem na netu v daném termínu možnost přidat se jako spolujezdec za slušnou cenu. Nemám totiž auto a budu převážet křehký předmět.
http://www.au­tospolujizda.cz/

Nejlepší odpověď
anonym

Skvělý nápad na nadějnou službu, díky za tip 🙂 Ale bohužel nezkoušel, neměl jsem o tom ani ponětí, na tom by měli zapracovat, protože mít o něčem takovém povědomí širší okruh lidí (profi řidičů, dojíždějících studentů mohlo by to vážně slušně fungovat). Technicky to není moc na výši, chybí zobrazení tras na mapě, zapojení sociálních sítí a pochopitelně emailové notifikace. Je škoda, že velké internetové firmy jako seznam a google, které by to dokázaly udělat pořádně nic takového nikdy nevytvoří protože si nevezmou na triko negativní publicitu bulváru TV NOVA který rozmázne prvního uchyla za volantem 🙂.

Další odpovědi
GangstaHelper

O tom jsem ještě neslyšel. Vypadá to jako skvělý nápad (jak po finanční stránce, tak po ekologické, ale přece jen se v autě jede lépe než ve většině autobusů).

ReHu

Zkušenosti nemám, ale uvažovala jsem o ní již před pár lety.