Avatar uživatele
Mexxyn

Máte někdo zkušenost se spol. Click2claim (nebo podobnou spol.), která se zabývá „vymáháním“ peněz od leteckých spol. ?

Jedná se v podstatě o „vymáhání“ peněz např. za zpožděný/ zrušený let apod. V prosinci loňského roku mi byl společností Finnair zrušen let a CK mi následně poslala odkaz na stránku společnosti Click2claim, kde můžete bezplatně zadat údaje o letu a oni se vám následně snaží vyjednat u letecké společnosti finanční kompenzaci. Po nějaké době mi koordinátorka stížností z Click2claim napsala, že Finnair náhradu neuznal, ale že podle nich na ni mám nárok a doporučují mi podat žalobu. V podstatě by jí podali za mě, pokud bych jim poslala plnou moc s tím, že náklady na právníky a vše ostatní podle jejich pravidel nebudu platit. A to ani v případě, že bych spor prohrála. Vzhledem k tomu, že až doteď bylo vše zdarma (a společnost Click2claim by získala provizi pouze v případě, že by mi Finnair opravdu poskytl finanční náhradu), zdá se mi to lehce podezřelé. Minimálně jsem se nikdy s ničím podobným nesetkala. Proto prosím o radu. Předem díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3949 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek