Máte někdo zkušenost se spol. Click2claim (nebo podobnou spol.), která se zabývá "vymáháním" peněz od leteckých spol. ?

Jedná se v podstatě o "vymáhání" peněz např. za zpožděný/ zrušený let apod. V prosinci loňského roku mi byl společností Finnair zrušen let a CK mi následně poslala odkaz na stránku společnosti Click2claim, kde můžete bezplatně zadat údaje o letu a oni se vám následně snaží vyjednat u letecké společnosti finanční kompenzaci. Po nějaké době mi koordinátorka stížností z Click2claim napsala, že Finnair náhradu neuznal, ale že podle nich na ni mám nárok a doporučují mi podat žalobu. V podstatě by jí podali za mě, pokud bych jim poslala plnou moc s tím, že náklady na právníky a vše ostatní podle jejich pravidel nebudu platit. A to ani v případě, že bych spor prohrála. Vzhledem k tomu, že až doteď bylo vše zdarma (a společnost Click2claim by získala provizi pouze v případě, že by mi Finnair opravdu poskytl finanční náhradu), zdá se mi to lehce podezřelé. Minimálně jsem se nikdy s ničím podobným nesetkala. Proto prosím o radu. Předem díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Otázka ještě nemá žádnou odpověď.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.