Pokročilý

Máte někdo zkušenost s windowsem 8 ?

Win7 pomalu končí a já začínám uvažovat že bych si pomalu koupi Win8 , jenom nevím, jsou složitější nebo tak něco ?
Mě se totiž zdají takové - prostě divné , ta nabídka ,,start,, je nepřehledná atd.¨
Jsou dobré ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

W7 "končí"???
:-DDD
Minimálně do 2020 bude trvat tzv. rozšířená podpora (tedy to, co zajímá běžné uživatele - nikoli třeba vývojáře).
Tomu tedy fakt říkám ´stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko´...
LOL
___
W8 nemají valný smysl, jestliže nemáš dotykový display, počkej s výměnou HW - než W7 skončí, budou W8 beznadějně staré.

Další odpovědi:

Stříbrný

Zatím zůstanu u Win 7, jak již "gecco" uvedl tak podpora bude ještě pár let. Na nové Win 10 jsem zvědav. Předpokládám, že to bude snadněji ovladatelná verze než nynější dotyková W 8 dlažba.

Pokročilý

kdysi jsem presel na Linux, chvili trva, nez si ho upravis k obrazu svemu, ale nemohu si stezovat / nevypada to jako odpoved na tvou otazku, ovsem vuci te tve se ptam : proc se drzet Woken? Za zkousku nic nedas, prdni si je na kus disku a udelej si je vedle jen na zkousku. Nezaberou temer zadne misto, neni nic co bych na nich nerozjel (coz neznamena, ze ty bys treba neco nenasel :) ) Je tolik moznosti ;)

Bronzový

Vzhledem k tomu, že podpora na Windows 7 poběží ještě nejméně 5 let a v té době zřejmě Windows 8 budou zapomenuty, doporučím zůstat na Windows 7. Vše, co člověk potřebuje pro amatérskou i profesionální práci ve Windows 7 je funkční, a tak není důvod přecházet dál.

Bronzový

mám Win 8.1 pro
jsou nejlepší...

Microsoft představil Windows 10, tak jestli eště počkáš...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.