Bullner

Máte někdo zkušenost s windowsem 8 ?

Win7 pomalu končí a já začínám uvažovat že bych si pomalu koupi Win8 , jenom nevím, jsou složitější nebo tak něco ?
Mě se totiž zdají takové – prostě divné , ta nabídka ,,start,, je nepřehledná atd.¨
Jsou dobré ?

Nejlepší odpověď
gecco

W7 „končí“???
😁
Minimálně do 2020 bude trvat tzv. rozšířená podpora (tedy to, co zajímá běžné uživatele – nikoli třeba vývojáře).
Tomu tedy fakt říkám ´stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko´…
LOL
___
W8 nemají valný smysl, jestliže nemáš dotykový display, počkej s výměnou HW – než W7 skončí, budou W8 beznadějně staré.

Další odpovědi
suaeda

Zatím zůstanu u Win 7, jak již „gecco“ uvedl tak podpora bude ještě pár let. Na nové Win 10 jsem zvědav. Předpokládám, že to bude snadněji ovladatelná verze než nynější dotyková W 8 dlažba.

Banán88

kdysi jsem presel na Linux, chvili trva, nez si ho upravis k obrazu svemu, ale nemohu si stezovat / nevypada to jako odpoved na tvou otazku, ovsem vuci te tve se ptam : proc se drzet Woken? Za zkousku nic nedas, prdni si je na kus disku a udelej si je vedle jen na zkousku. Nezaberou temer zadne misto, neni nic co bych na nich nerozjel (coz neznamena, ze ty bys treba neco nenasel :) ) Je tolik moznosti ;)

McArthur

Vzhledem k tomu, že podpora na Windows 7 poběží ještě nejméně 5 let a v té době zřejmě Windows 8 budou zapomenuty, doporučím zůstat na Windows 7. Vše, co člověk potřebuje pro amatérskou i profesionální práci ve Windows 7 je funkční, a tak není důvod přecházet dál.

jáára

mám Win 8.1 pro
jsou nejlepší…

Microsoft představil Windows 10, tak jestli eště počkáš…

Jan Horník

Ano