teracora

Máte někdo zkušenost s účtem Pay Pal?

Naskytla se mi možnost prodat věc do ciziny. Kupující chce platit přes Pay Pal. Zaregistrovala jsem se tam, ale neumím mu poslat údaje, aby mohl platbu provést… Umíte to někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Než někdo zareaguje, zkuste si projít starší odpovědi, možná vám pomohou.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=%C3%BA%C4%8Det+Pa­y+Pal&sa=Vyhle­dat

Další odpovědi
pokazdejinak

klikněte si na záložku Request Money – tam vás to potom navede – buď vystavíte fakturu, nebo jen pošlete požadavek o peníze – je to vázané na e-mailovou adresu plátce, tu musíte vědět! :)

snad ještě není pozdě ;) nebyla jsem on-line