Lucieeee

Máte někdo zkušenost s tel. číslem 608 662 255? Pořád otravuje :/

Doplňuji:
Ráda bych to zvedla, ale ještě jsem to nestihla :/ :))

Nejlepší odpověď
Pájo

Zadejte jej s popiskem sem
http://kdovolal­.net/608662255
http://hovory­.net/608662255
těba se na něj sejde více reakcí.

Pokud mi volá nějaké takové číslo, zadávám jej i normálně do googlu… i tam se dozvíte, že se jedná o operátory, banky, pojišťovny…

Další odpovědi
zzzzz

To já to zase zvednu, řeknu „moment, za chvíli se vám budu věnovat“, telefon strčím pod polštář a nechám je čekat, většinou už po druhé nezavolají, ale jednou mi pojišťovna volala takhle 3×.

BANAN93

mému otcovi jednou asi náhodně volali 3× během 10ti munut nějaký prckové a chechtali se mu do telefonu a snad i něco nadávali, tak sem mu řekl pujč mi ten telefon a za chvíli volali znovu a já hororovým hlasem řekl „vím kde bydlíš a už jedu a utrhnu ti hlavu“ :D a hned bylo slyšet TU TU TU položili a už nezavolali :D

odpomass

To zvedni ne, oni tě přes telefon neukousnou…

honza19hk

zvedni to ,pošli je do pr… a polož to.

Lucijej

Tak bych to viděla, že tě prozvání nějaký tajný obdivovatel.....