Avatar uživatele
Barvínek

Máte někdo zkušenost s robotem na okna?

Máte někdo zkušenost s robotickým vysavačem na mytí oken? Potřebovala bych ho nutně pořídit, už na ta všechna okna nestačím… Takže uvítám vaše zkušenosti a tipy jaký kdyžtak pořídit…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3596 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Ano, měl jsem známého, který měl také podobný pocit, že ho to akorát zdržuje od práce a musel si jej koupit, tehdy ještě něco přes 10 tisíc.
Po zkoušce jej naštěstí ještě stihl vrátit, neboť mu tabula skla, která jinak zabrala umytí 30 sekund, s robotem zabrala přes 10 minut, kdy musíš robota předělávat na z druhé strany, apod. Takovéto věcičky se hodí čistě na velké tabule skla, třeba u různých restaurací, kde by bylo velmi obtížné je umývat.
Doporučím koupit takovou tu stěrku na umývání skel na autě, s tou zvládnu zhruba 6 čtverečních metrů skla umýt i naleštit do 2 minut.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A kolik oken máš???
Osobně bych se na takové „roboty“ vykašlal – pořiď si kvalitní mikrovláknovou hadru, tou to ´jde samo´…
😉
Mýval jsem cca 140 sqm, dvakrát ročně – vždycky necelý den ´v čudu´, bez problému.
Nyní mám cca 50 sqm, za dvě hodiny ´není co dělat´ (včetně rozšroubování a opětného sešroubování, mám klasická okna)…
___
Plochu uvádím celkem – tzn. každé sklo a z obou stran…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vertigo

Troufám si odhadnout, že kvalitní a seriózní profesionální pomocnice (pomocník) vyjde levněji, než pseudodokonalý stroj.
Hodinový manžel, úklidové firmy… předem zjistit reference a je to.
Možná by stačilo vyvěsit poptávku s kontaktem na nástěnce na Úřadu práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KamaradkaEL

No, tady asi budu za blba, jak tak koukám na ty ostatní odpovědi, ale já mám hobota a jsem teda poměrně dost spokojená, nastavovat na okně se nikde nemusí, má totiž nějaké senzory, takže ho jen dáš na to okno a on si vyšplhá sám nahoru a pak se po trase spouští dolů… jako je pravda, že člověk by asi mohl umývat rychleji než on, ale zase takto ho pustím a jdu dělat jiné věci a nemusím si pouštět do bytu nikoho cizího 🙂 Ale je to na každém, co preferuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CocaColla

Nemám ho já osobně, ale má ho sestra, která má menší hotýlek, takže tam to opravdu využijí, oken je hodně. Několikrát jsem tam byla, když umýval a nezdálo se mi, že by to byl nějaký křáp. Okna byla pak i hezky lesklá, což jsem byla až překvapená, každé místo totiž vezme dvakrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek