hanny 2

Máte někdo zkušenost s prací koulí na praní místo prášku?

Doplňuji:
Ano to je ona,děkuji za odpovědi,taky bych tomu moc nevěřila.

Nejlepší odpověď
annas

Dostala jsem dvě koule jako vánoční dárek.
Zatím zkouším.Jsem jejím účinkem příjemně překvapena.Ale použila jsem ji jen na běžné prádlo.Nevím, jak by se ale vypralo hodně zašpiněné prádlo-např. montérky.Koule má vydržet asi 1000 praní-to zatím netuším…

Další odpovědi
johana 56

Zatím ne,ale známí nedoporučují.Gelové polštářky se osvědčily.

hanulka11

sejtanko hanny zřejmě myslí toto
http://extrace­ny.mimishop.cz/de­tail.php?zbozi=1077790

já bych k tomu nebyla nakloněna …nevím

dědapetr

Jestli máte na mysli tuto http://www.eco­bioshop.eu/?bio-praci-koule-biowashball%C2%A­E,22 tak koho jsm se zeptal tak nedoporučoval.

ReHu

Nevěřím tomu.

sejtanka

Co je prací koule?máš na mysli ty kapsle jako ariel,co se vloží do bubnu přímo k prádlu a rozpustí?

Annabbella

Kouli na praní jsem vyzkoušela a příjemně překvapila. Prádlo je vyprané (nedávám ji teda na moc špinavé prádlo), jen nevoní po pracím prášku. Mám levnou kouli z www.4home.cz a nevím, jaký je rozdíl mezi levnýma a drahýma koulema na praní.