uccello

Máte někdo zkušenost s poštovním klientem Mozilla Thunderbird?

Jde o to, že můj otec by rád dostával do lišty upozornění na příchozí maily z jeho schránky na Gmailu i se zvukovým signálem. Všechno jsme nastavili vč. vlastního zvuku, ale program prostě neběží v trayi a nedává žádný signál. Aby se maily načetly, tak musí rovnou do okna programu nebo mu jen naskočí se značným zpožděním ikonka obálky v liště. Nevíte, jak to nastavit? Pokud máte i jinou free alternativu, sem s ní. Děkuji

Odpovědi
cochee

Moje varianta je poněkud těžkopádná na to, co by tvůj otec chtěl, ale funguje. Jde o instantní messenger QIP. Používá se pochopitelně pro instantní messaging různého druhu; když jsem jej nastavil pro IM službu Hangouts (dříve GTalk), která je samozřejmě svázána s gmailovým účtem, k mému překvapení mě začal upozorňovat i na příchozí maily.

milzme

Tento program mi též nejde k mé spokojenosti nastavit.Nemá podrobný český návod na kompletní nastavení.Prosím poraďte.Děkuji.