marci1

Máte někdo zkušenost s pitím piva s brčkem ?

Myslím, že je to jen fáma. Slyšela jsem několik názorů, že se člověk rychleji opije, ale zajímalo by mě, jestli to opravdu někdo zkusil a jak to na něj působilo.

Nejlepší odpověď
klumprt

Nevím, ale jednou jsme pili pivo po panácích. Hospodský je nám nejdřív nosil, protože si zpočátku myslel, že to bude švanda. Po chvíli zjistil, že to je švanda pro všechny, kromě něho, který to všechno musel uběhat. Tak jsme si pak nabírali panáky z půllitrů jako ze studně a byl to docela hukot 🙂

Další odpovědi
briketka10

Není to fáma jednou jsem pila pivo
i víno brčkem a byla víc opilá než
normálně vážně zkus to a uvidíš.
Doplňuji :
Nekolik názorů v diskuzi lidí na
fóru někteří tomu věří jiní ne :
http://www.cu­ketka.cz/forum/to­pic.php?id=568

jáára

měl sem po pádu z výšky na 3× zlomenou čelist a to pivo brčkem sem dával. je to tak, člověk to saje a ono to víc „dává“

jestli rádi experimenty, tak sodovka z vodky nebo kafe z rumu… ale opatrně

lexx

to je degradace zlatého moku…na pivko si zajdu vychutnat, pokecat s přáteli a ne se rychle levně opít

setapouch

Jednou na střední jsem vypil pivo brčkem z hecu. Opilý jsem byl úplně stejně jako jindy.

ReHu

Pokud budeš pít brčkem od Bubble tea, tak v pohodě 🙂

anonym

Opije se opravdu rychleji ,je to pravda.
pamatuju to ze zkušennosti na pivní olympiádě,
tam blilo lidí,panečku,to samé,když jej pili lžící.
Na každého člověka to působí jinak,
Tady je však jiná teorie,ale té nevěřím.
http://www.ma­xim.cz/cirkus-maximus/vedeli-jste-ze/pit-pivo-brckem-abyste-se-vice-opili
Tady odpovídá nákej pán.
http://www.czpo­radna.cz/1107/clo­vek-opije-rychleji-kdyz-pije-brckem

jara45623

pokud to budeš pít brčkem tak si kup nějaké pořádné protože jinak to chutná hnusně :P

ptáč

Celé to náboženství pivního brčka je divné a neurčité. To by snad mohlo být platné pro mladistvé nealkoholiky, kteří se opijí jedním pocucávaným pivem na místě, kde praží slunce.