Máte někdo zkušenost s peletkama,jako podestýlka pro morčata? Nemají morčata otlaky na packách?

Mám 2 morčata a jako podestýlku jsem používala hobliny, jenomže jsem zjistil, že jedno morče má v srsti šupinky tak jsem šla k veterináři a tam mi bylo doporučeno vyměnit hobliny za peletky.Ale peletky mi přídou dost tvrdé a mám strach, že morčata budou mít otlaky na packách, ale nechci přes peletky sypat ještě hobliny aby zase nechytly nějakého parazita.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Denisko neboj se!
Mám doma piskomila , morče a králíka .. Také jsem dříve používala piliny(hobliny) , už delší dobu na všechny tři používám peletky .
Změnila jsem názor protože u těch peletek se tam ta moč do nich nasakne... No proste u těch pilin jsi to musela porad vymnenovat.
Ne zebych byla Lina ale ty peletky toho víc do sebe nacucnou( Nwm jak to říct :D ).
No a proste zádné otlaky bo co mít nebudou!!!! Toby snad přece nedělali pro zvirata ;) . A kdyžtak, dávas jim tam seno? Pokud by se jim to přeci nelíbilo tak jim dej jen do rohu seno a oni si to tam nák sami rozdupou.
Ale jinak odpověd na tvou otazku je ... PELETKY JA DOPORUČUJI ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Tak doporučil ti to veterinář, odborník a ty chceš potvrzení od laiků?? Dost dobře tě nechápu..
Bohužel mám taky s veterinou něco málo společného, takže mně věřit rovněž nebudeš, ale vím, že zvířeti to prospěje hned z několika důvodů ))

Pokročilý

Já kupuju jenom pelety a moje morče otlaky na tlapkách nemá.
Nedoporučuju piliny můžou se jim dostat do očí.
více najdeš zde: http://krecici8.webnode.cz/…
sice to je o křečcích ale umorčat to platí také

Tak muzes jim je dat ale ja teda pouzivam hobliny a kockolit Asan :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.