bolak

Máte někdo zkušenost s infralampou?

Nejlepší odpověď
dudu

Lampu která je kombinací infra a ultrafialového záření používáme hlavně při problémech u našich dětí i vnoučat už téměř čtyřicet roků. Infračervené záření – solux – napomáhá při léčení nachlazení, dutin a od bolesti /např. uší/. Horské slunce /ultrafialové záření/ pak umožňuje citlivé opalování a léčbu např. lupénky, různých ekzémů atd. Zejména u horského slunce je třeba při ozařování postupovat velmi obezřetně – kůru začínat od 30 vteřin.

Další odpovědi
honza19hk

myslíš na pěstování marihuany ?

bolak

honza19hk: ní, myslím to co říká dudu :) a když marihuana je taky zdravá, dělá to dobře na pleť, vod toho jsou přece takový ty masti s tím zeleným lístkem, tak tě chválím že se o sebe staráš..