Pokročilý

Máte někdo zkušenost s firmou "desort" - plastová okna - Ústí nad Labem ?

Kdo máte negativní zkušenost, ozvěte se. Podala jsem na firmu trestní oznámení za podvod.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

MÁM TAKÉ NEGATIVNÍ ZKUŠENOST.DODÁVKA NEBYLA ANI PO 3 MĚSÍCÍCH DODRŽENA/ZÁLOHA NEVRÁCENA.NIKDO NEBERE TELEFONY ANI DOPORUČENOU POŠTU.

Mám stejnou zkušenost.Jsou to podvodníci.Pan Kůsa dnes již bývalý ůjednatel vyiinkasoval zálohu a zmizel.Najala jsem si vymahače,prověřila firmu, stihli změnit majitele/podle věku nejspíš kamjarád pana Kůsy/.Ani sídlo firmy ani bydliště p Kůsy neodpovídá./Bylo by potřeba vyřídit si to s nimi neoficiálně,jelikož na trest ozn moc nevěřím.Pokud vymahač nebude úspěšný,rovněž podám trest ozn.Doufám alespoň v to mže bude mít pak záznam v rejstříku trestů a to mu zkazí "podnikání".Vrácení peněz se nejspíš nikdo z nás podvedených nedočká... Lenka

Diskuze k otázce

lenda

za příspěvky s podpisem stevbareni je snad sám pan Kůsa, nebo se pletu????

lenda

Mám zkušenost velmi špatnou.
Jedná se o podvodníky, kteří okrádají zřejmě dál a dál.Podala jsem na ně trestní oznámení
policie mně zatím nekontaktovala, stránky "firmy desort" stále existují a nabízejí okna dveře.Sídlo firmy dávno neexistuje.. jednatel p Kůsa dávno nebydlí v trvalém bydlišti...Prostě "klasika"
Podvodníci v tomhle státě zkrátka mají zelenou!

stavbareni

Dobrý den, firmu DESORT znám a vím, že pan Kůsa celou situaci řeší.Cca půl roku již ve firmě nepracuje i když tam byl veden jako jednatel a snaží se vše dát do pořádku. Dozvěděl se o tomto z internetu. Pokud jste také někdo postižený pošlete kopii dokladů a popis události na jeho soukromý mail miloslav.kusa@seznam.cz. Bude vás neprodleně kontaktovat. Proto informace o tom, že on vyinkasovat zálohu jsou holý nesmysl.

stavbareni

Dobrý den, firmu DESORT znám a vím, že pan Kůsa celou situaci řeší.Cca půl roku již ve firmě nepracuje i když tam byl veden jako jednatel a snaží se vše dát do pořádku. Dozvěděl se o tomto z internetu. Pokud jste také někdo postižený pošlete kopii dokladů a popis události na jeho soukromý mail miloslav.kusa@seznam.cz. Bude vás neprodleně kontaktovat. Proto informace o tom, že on vyinkasovat zálohu jsou holý nesmysl.

Pokročilý

pastel.ka

S panem Kůsou jsem osobně telefonovala a mám uložené jeho SMS.
Vysvětlete tedy, proč ani na tento "soukromý" email nereaguje ?
Jestliže někomu přijde od něho podepsaná faktura s číslem účtu, kam odeslat zálohu, nezlobte se, tak za to plně zodpovídá.
Ono stačí nahlédnout do Obchodního rejstříku jak firma funguje.

stavbareni

Kolik od vás vybrali zálohu? a kolik vám z ní vratili???

Pokročilý

pastel.ka

Vybraná záloha 14 000,-
Vráceno 8 000,-
Dlužná částka 6 000,-
Jistě víte, že vyšetřovatelé na tom pracují...až mi bude vše vráceno, stáhnu trestní oznámení...Možná je v tom pan Kůsa nevinně, ale to je jejich, firemní problém....a ta paní- slečna( či pan) Eva Hořejší, která jednala za firmu, by si měla dát pár facek...

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.