ReHu

Mátě někdo zkušenost s elektrofyzikálním odvlhčováním zdiva? Můžete doporučit? Zvažuji také injektáž.

U podřezané zdi stále vzlíná vlhkost.

Odpovědi
Lamalam

Elektrosmotický systém vysoušení zdiva máme naistalovaný v práci v několika suterénních místnostech. Moc často tam sice nechodím, ale řekla bych, že po jeho instalaci se vlhkost zdiva poněkud zmenšila.

honza19hk

elektroosmoza je docela účinná, pokud je zed podřezaná neměla by vlhkost vzlínat,pokud to někdo neodflák.

zorro

Vyhozené peníze. Pokud je zeď podřezaná dobře, tak je po vlhkosti.