redy

Máte někdo zkušenost s dekou PETZOOM LOUNGEE, tj.dekou pro psa do auta?

Uvažuji o její koupi.Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

Čoveče redy zkušenost nemám, ale našla jsem ji
a hned si ji objednám pro mýho kočičáka bude mít
pelíšek, jako vystřižený a nikde ani chlup Jupíí Díky
Akorát nevím ty rozměry to je jedno, když se na ni
vejde velkej pesan 😁

http://www.lev­nedarecky.cz/dar­ky-pro-domaci-mazlicky/deka-do-auta-pet-zoom-loungee/

No tos mohla, ale můžeš objednávku zrušit,
abys neplatila dvojtý poštovný né 😁

Další odpovědi
Adula.57

Můžete to zkusit, ale podle mě je to zbytečné. Stačí obyčejná deka.

redy

Nojo pozdě, nebudu to rušit, ani nevím jak. Můžu kdikoliv doobjednat 🙂

redy

Briketko už sem si ji objednala.Velká je akorát na zadni sedačky v autě. A teď jak píšeš ,sem si uvědomila ,že sem ji měla objednat dvakrát i na doma 🙂

redy

Andula57– Právě že píšou , že ta deka se nepromočí. No a já nevím , jestli opět , jen nekecaj. 🙂