pn65

Máte někdo zkušenost s Blesk peněženkou ohledně blokace exekutorem?

Zablokoval vám exekutor účet na blesk peněžence, nebo je to konečně řešení výplaty a jeho výběru před v době exekuce ?

Odpovědi
JájsemRaibek

Četl jsem, že Bleskpeněženka se nehodí k zasílání výplaty z důvodu limitu plateb.
Nechci to teď hledat, ale limit peněz je nějakých 50 tisíc, což jsou tak 3–5 výplaty a další tam dát nejdou.
Pokud peněženku ověříš, je tam limit vyšší, ale na to už zase exekutor skočit může, protože tam jsou tvé údaje, ale i tehdy to neřeší výplaty, protože limit je nějakých 100 tisíc.
Jediné řešení je snad bleskpeněženka-tedy číslo účtu+var. symbol na tři až pět výplat a pak zase jinou.
Nevím jestli se vyplatí finančně.

tforro

Ta anonymní platební karta stojí 69kč na dobu kratší než 1 rok.
Výplatu poslat rozdělenou na tolik karet, abych z každé mohl vybrat 12 500měsíčně / 3500 denně.

Všechny informace jsou ZDARMA na webu, takže např :

"Proč si pořídit BLESK peněženku? Anonymita – BLESK peněženka nenese žádné citlivé údaje svého držitele ani není spojena s žádným dalším bankovním účtem na jméno, proto je nejbezpečnějším ochráncem vašeho soukromí při platbách na internetu nebo u obchodníků.

Bezpečnost – BLESK peněženka není propojena s bankovním účtem svého držitele, proto není možné, aby ji kdokoliv zneužil a jejím prostřednictvím vysál vaše bankovní konto.

Kontrola – BLESK peněženka poskytuje plnou kontrolu nad vašimi výdaji. Nikdy se nedostanete do minusu: neutratíte více, než si vložíte (dobijete) do BLESK peněženky, a proto nehrozí úrok za nekontrolované přečerpání finančního limitu."

Zdroj: http://penezen­ka.blesk.cz/o­tazky-a-odpovedi-blesk-penezenky