Evelína10294

Máte někdo zkušenost s biorezonanci na odvykání kouření? Pokud vám pomohla, na jak dlouho?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

…za takový blbosti bych peníze nevyhazoval (podíval jsem se na ceník) a jednou jsem viděl, když dělali nějakej test, jak to funguje >>> výsledek: nefunguje, jen je to chyták na lidi…

Další odpovědi
nyjono

Pokud nejsi 100% rozhodnutá, že končíš, zase se ke kouření za krátko vrátíš.
MUSÍŠ to chtít sama.
Biorezonance je zbytečná.

Michelle5

Biorezonance je takový podvod – je to vznešeně znějící název, za kterým se skrývá akorát pokus o vytahání peněz z kapes důvěřivých chudáků. Něco jako homeopatika. Doporučuju zadat do googlu „biorezonance podvod“ nebo anglicky scam. Shrnující článek třeba tady: https://www.si­syfos.cz/clanek/1104-biorezonance

anonym

Tak o tomhle jsem nikdy neslyšel a rád se přiučím, pokud to bude mít kladnej účinek.

Cenobita

Nesmysl, jediná možnost jak přestat kouřit je pochopit že je to nechutný zlozvyk, že kuřáci smrdí a jsou nechutní ulepení dehťáci, kteří vyhazují nazdařbůh peníze a ničí si zdraví. Kup si nikotinové žvýkačky nebo náplasti nebo požádej svého lékaře o pomoc, tabakismus je nemoc a nejspíš je možná i léčba na pojišťovnu.

Jarynka7

Ja taky premyslela o biorezonanci, ale kamarad na ni byl a po mesici zase zacal kourit a jeste vic. Ja jsem vsadila na vuli a tyto zvykacky https://www.le­karnasporilov­.cz/Odvykani-koureni/NICORETTE-Icemint-Gum-105x4mg-orm-gum.html . A ono to jde. I kdyby mozna nebyly s nikotinem, tak by to slo. Jde o to, ze se nenim zamestnavas a zvykani je nejidealnejsi. Uz dva mesice jsem si nezapalila a je to v pohode. Ale musi si to clovek hlavne urovnat v hlave.