Avatar uživatele
Evelína10294

Máte někdo zkušenost s biorezonanci na odvykání kouření? Pokud vám pomohla, na jak dlouho?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Cenobita, anonym před 1939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…za takový blbosti bych peníze nevyhazoval (podíval jsem se na ceník) a jednou jsem viděl, když dělali nějakej test, jak to funguje >>> výsledek: nefunguje, jen je to chyták na lidi…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Pokud nejsi 100% rozhodnutá, že končíš, zase se ke kouření za krátko vrátíš.
MUSÍŠ to chtít sama.
Biorezonance je zbytečná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michelle5

Biorezonance je takový podvod – je to vznešeně znějící název, za kterým se skrývá akorát pokus o vytahání peněz z kapes důvěřivých chudáků. Něco jako homeopatika. Doporučuju zadat do googlu „biorezonance podvod“ nebo anglicky scam. Shrnující článek třeba tady: https://www.si­syfos.cz/clanek/1104-biorezonance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak o tomhle jsem nikdy neslyšel a rád se přiučím, pokud to bude mít kladnej účinek.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Nesmysl, jediná možnost jak přestat kouřit je pochopit že je to nechutný zlozvyk, že kuřáci smrdí a jsou nechutní ulepení dehťáci, kteří vyhazují nazdařbůh peníze a ničí si zdraví. Kup si nikotinové žvýkačky nebo náplasti nebo požádej svého lékaře o pomoc, tabakismus je nemoc a nejspíš je možná i léčba na pojišťovnu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jarynka7

Ja taky premyslela o biorezonanci, ale kamarad na ni byl a po mesici zase zacal kourit a jeste vic. Ja jsem vsadila na vuli a tyto zvykacky https://www.le­karnasporilov­.cz/Odvykani-koureni/NICORETTE-Icemint-Gum-105x4mg-orm-gum.html . A ono to jde. I kdyby mozna nebyly s nikotinem, tak by to slo. Jde o to, ze se nenim zamestnavas a zvykani je nejidealnejsi. Uz dva mesice jsem si nezapalila a je to v pohode. Ale musi si to clovek hlavne urovnat v hlave.

před 2729 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek