Funna

Máte někdo zkušenost s…

čistícím válečkem Sticky Buddy? V reklamě to vypadalo parádně, jenže to je jen reklama a vůbec neřekli, na jakém principu ten váleček lepí. Mladá má alergii na chlupy, tak by se mi takový „pomocník“ hodil. Zajímalo by mě, jestli to vůbec funguje a hlavně jak dlouho. Dík

http://www.dar­kyla.cz/cisti­ci-valecek-sticky-buddy?utm_sou­rce=heureka&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=cis­tici-valecek-sticky-buddy-baleni-2-ks-maly-a-stredni-valecek#baleni-2-ks-maly-a-stredni-valecek

Nejlepší odpověď
aramah

Asi před deseti roky jsem ho koupila byla jsem nadšená, ovšem jen chvilku vůbec nesplňoval ten humbuk co se dělal okolo jeho využití.....
Prostě vyčistil jen dvakrát, po opláchnutí byl kničemu.
Takže jestli můžu doporučit nekupovat!
moje zkušenost 🙂

Další odpovědi
badisko

Ano mam ne presne stimhle …ale dost podobnym,je proste potahnuty jakousi hmotou ktera lepi a tim nalepi psi chlupy atd… na sebe jde tak jen umit pod vodou a po uschnuti lepi znova …jenomze reklama je reklama a ani tento valecek neni nijak funkcni natoz tak skvely jak pisou …ale je tady alternativa jednou jsem si poridil toto http://eta.he­ureka.cz/odstra­novace-zmolku/ a mimodek jsem prisel nato ze to funguje lip nez ten valecek a kartac dohromady .ikdyz neni primo pro tento ucel stvoren…odstranuje mechanicky coz je u chlupu lepsi… zabodnutej chlup v textilii dostanete ven blbe kartacem natoz prilepenim…jinak koupite tyto valecky jeste jednorazove ktere jsou efektivenejsi je na nich oboustrana lepici paska cca 20 m…a po zaspineni proste jen starou odtrhnete …ale ucinek taky neni dvakrat nejlepsi…proto doporucuji spis odstranovac zmolku…