Bronzový

Mate nekdo zkusennosti s barvou na plast?

Uz se mi nelibi bile plastove ramy okolo oken.Myslite ze to jde pretrit?
Doplňuji:
Nebo jinak upravit-tapetou ci podobne.Me napadlo si je jen ozdobit motivem,ale jake lepidlo pouzit?Nemam s plasty zadnou zkusennost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Koupila jsem Balakryl special PLASTY lesk
je tam dokonce obrázek okna, vysoká odolnost proti povětrnosti, ...tvrdé PVC
já jsem to chtěla na to PVC, na štěstí jsem natřela jen malý vzorek v koutě bez provozu. Nejdřív to bylo lesklé, rychle se to začalo špinit, špína se na tom přímo chytá, nejde to umýt, nejde to sedřít dolů, staré PVC je vedle toho špička. Mohlo by to možná sloužit na plastové květináče (dokud se nezačnou používat) zcela mě přešly moje estetické chutě něco vylepšovat.

Další odpovědi:

Osobně bych doporučil nechat rámy takové jaké jsou, zde dokonce uvádí, že se plastová okna nesmí přetírat: http://www.svetoken.cz/…

Jinak jedině nalepit fólii, co používají reklamní agentury, ale to bych také nedělal.

Zdroj: http://loskutak.nova.cz/clanek /hobby/natery-plastu.html

Zlatý

napadá mne jedině balakryl na plast vodou ředitelný - natírali jsme s ním venku plast ,ale je potřeba jemně obrousit a pak odmastit a teprve použít barvu- , ale na oknech bych měla strach, že to moc nebude dlouho držet ...přeci jen povětrnostní vlivy zapracují. Aby pak nebyla okna horší než nyní.

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

stejné to bude i s tapetou to bych fakt na okna neriskla i když už jsem polepila dost věcí, ale ne venku- to by nedrželo . Jsi zřejmě velmi tvořivá, ale bude asi těžké něco vymyslet

Bronzový

Illines

Treba i motiv namalovat?Dekuji

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.