Illines

Mate nekdo z vas v okoli namesicneho ,ci jste se uz stouto nemoci setkali?

Nejlepší odpověď
annas

Nejsem přímo náměsíčná, ale úplněk ovlivňuje mou psychiku, náladu, trpím nespavostí, nebo mívám divoké sny. Protože jsem se narodila ve znamení, které je pod vlivem Měsíce, potvrzuji si, že z astrologického hlediska je Měsíc opravdu zodpovědný za emoce, protože je při úplňku prožívám intenzívněji.

Další odpovědi
poa.li

Bývám náměsíčný. Své noční extempore si pamatuji. Realitou se v těch chvílích stává něco úplně jiného, než to, co tady realitou běžně nazýváme.

auluk

Můj strejda je náměsíčný a já prý taky