Máte někdo z vás Lily kameru?

Už jste jí viděly v reálu pracovat?
Šly byste do nákupu této kamery?
Máte někdo s touto kamerou zkušenosti?
Díky za odpovědi.
https://www.y­outube.com/em­bed/4vGcH0Bk3hg?rel=0

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám, kupovat nebudu. Doposud jsem ji nepotřeboval, tak to i nadále vydržím bez ní. A stačilo se jen zeptat, pokud to potřebuješ vědět a nemusel jsi vkládat další, nic neříkající video. Každý koho to zajímá je schopen si na netu najít sám desítky podobných.

Další odpovědi
Mc Merkurion

zjisti si prvně více,ještě není v prodeji,tím pádem otázka nedává smysl: http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/lily-outdoorova-kamera-s-vrtuli-ktera-vas-bude-automaticky-sledovat/sc-4-a-178300/default.aspx

anonym

Příspěvek: Nebylo by na skladě něco z tvé hlavy? Koho zajímají odkazy, které vkládáš?
Nahlásil uživatel: Jugar
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

Hm, urážky. Ty se urážíš i za malichernosti?

anonym

Jdi domů,Natašo.

anonym

Drape,ty jsi intelektuál viď?
Mohu sem vkládat otázky,co kodex neporušují,tak,že si zameť před vlastním prahem,nebo jeď s Annas třeba do lázní a neremcej do odpovědí kraviny,na který není nikdo zvědavej,pouze ti tvý pocmrndávači.
Však víš o který vrstevníky staršího věku jde.
Někdy si vezmi rozum,pokud mnějakej máš a zkus si sním poklábosit.
Za to ti budu moc vděčnej.

Drap

Kraviny sem vkládáš hlavně ty.

anonym

Jugar by měl být vděčný psychiatrům, kteří ho mají v léčení.

annas

Ad barbakan.

Mladík jugar si neuvědomuje, že stárnutí je přece přirozený fyzický proces. I on se stane seniorem, bude-li mu přáno dožít se vyššího věku. Pokud ano, pochybuji, že bude zralý.

Zralost představuje jakýsi vnitřní růst …

anonym

Jugare, ale mazat otázky, které neporušují kodex můžeš? Jak šlechetné.

briketka10

A taky, kde já odpověděla na jednu otázku,
že neznám slovo mino jen jméno Mína ve
filmu Drácula ta taky nějak záhadně zmizela?

briketka10

A taky, kde já odpověděla na jednu otázku,
že neznám slovo mino jen jméno Mína ve
filmu Drácula ta taky nějak záhadně zmizela?