Avatar uživatele
Babsi

Máte někdo vyzkoušen elektronický odpuzovač na myši?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? HOMER, hanny 2 před 4657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Předpokládám ten, co je založený na akustickém principu? No, jiný legální elektrický způsob odpuzování asi ani být nemůže, že?
Vím o jednom případu, kdy si ho lidi pořídili a nejen že i člověk ho slyšel (ač bylo tvrzeno, že je to mimo lidský rozsah), ale myši to naopak spíš lákalo. Ale možná to byla výjimka, jiné přístroje asi fungují.
Já bych doporučil kočku a nebo klasické pastičky, obojí funguje zaručeně ()osobní zkušenost). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Elektronický odpuzovač používám min.15let
a asolutní spokojenost.Je to typ ODH1.
Sousedi zprava měli králíky a to byla spousta potravy pro myši,sousedi zleva nepořádek a potkany velký jako kočky.
A to svinstvo přes náš dvorek migrovalo.
Po zapojení odpuzovače svatej klid,jako když utne.Kontroloval jsem to otrávenejma nástrahama(kolik kusů zmizelo)a zůstaly všechny,a že jsem jim podstrojoval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vivatis2-

Né zrovna elektronický, ale náš kocour je tak hravý, že se bojí vstoupit k nám i ta největší myš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ARIS

Mám, je to malá krabička, po vložení baterie je slyšet pískání. Asi metr od této krabičky mám dvě pastičky na myši přes letošní zimu jsem chytil asi deset myší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek