Babsi

Máte někdo vyzkoušen elektronický odpuzovač na myši?

Nejlepší odpověď
Alesh

Předpokládám ten, co je založený na akustickém principu? No, jiný legální elektrický způsob odpuzování asi ani být nemůže, že?
Vím o jednom případu, kdy si ho lidi pořídili a nejen že i člověk ho slyšel (ač bylo tvrzeno, že je to mimo lidský rozsah), ale myši to naopak spíš lákalo. Ale možná to byla výjimka, jiné přístroje asi fungují.
Já bych doporučil kočku a nebo klasické pastičky, obojí funguje zaručeně ()osobní zkušenost). 🙂

Další odpovědi
Jikra

Elektronický odpuzovač používám min.15let
a asolutní spokojenost.Je to typ ODH1.
Sousedi zprava měli králíky a to byla spousta potravy pro myši,sousedi zleva nepořádek a potkany velký jako kočky.
A to svinstvo přes náš dvorek migrovalo.
Po zapojení odpuzovače svatej klid,jako když utne.Kontroloval jsem to otrávenejma nástrahama(kolik kusů zmizelo)a zůstaly všechny,a že jsem jim podstrojoval.

vivatis2-

Né zrovna elektronický, ale náš kocour je tak hravý, že se bojí vstoupit k nám i ta největší myš.

ARIS

Mám, je to malá krabička, po vložení baterie je slyšet pískání. Asi metr od této krabičky mám dvě pastičky na myši přes letošní zimu jsem chytil asi deset myší.