Avatar uživatele
Weroniq

máte někdo v jídle nějaké neobvyklé chutě?

Pohlreich jednou v Ano, šéfe jedl dršťkovou polévku a přikusoval k tomu sladký vdoleček a moc si to pochvaloval.. tak by mě zajímalo, jestli někdo máte nebo někoho znáte s neobvyklými chutěmi? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Sandy, hanny 2, fablen, Deli před 4572 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jejej,mám jich několik.Doma,když dělám nudle s tvarohem,tak všichni na sladko,já si je posolím,a také přeliji máslem,to moc chutná.Šťouchané brambory s cibulkou dám všem,jen já si do nich přidám lžíci octa.Tohle mám ale po svém tatínkovi.Zvláš­tní,ale miluju to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Šmarjá, lidi, to jsou chutě, nejste vy permanentně těhotný? :oD Kam se hrabou moje piškoty s hořčicí.
PS: bramborák zapíjet mlékem je úplně normální, ne? :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

tak to není nic neobvyklého to my normálně máme třeba bramboračku a lívance a nepřijde mi to divné , klidně si to vezmu k polívce

manžel měl zase úchylku na buchty s tvarohem a s hořčicí

mě chutná toust s meruňkovou marmeládou a plátkovým sýrem
Doplňuji:
já miluji bramborák a taky ho zapíjím mlékem

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Můj otec si občas dává k večeři jitrnici a zapíjí to mlékem.Brrr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

na bramborák nějakou pikantní marmeládu, třeba rybízovou (ne pokaždé, ale občas, jako chuťovečku :))
a přátelé občas nechápou, když si ředím fernet pomerančovým džusem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Moje sestra miluje gulášovou polévku a buchtu k tomu.

Já mám ráda dát si na hovězí guláš občas místo cibulky tatarku a nadrobno nakrájenou kyselou okurku. Moji rodiče tohle viděli v hotelu Pupp tak před 30 lety a občas se to u nás dělalo. Můj manžel z toho šílí 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek