Weroniq

máte někdo v jídle nějaké neobvyklé chutě?

Pohlreich jednou v Ano, šéfe jedl dršťkovou polévku a přikusoval k tomu sladký vdoleček a moc si to pochvaloval.. tak by mě zajímalo, jestli někdo máte nebo někoho znáte s neobvyklými chutěmi? :)

Nejlepší odpověď
anonym

Jejej,mám jich několik.Doma,když dělám nudle s tvarohem,tak všichni na sladko,já si je posolím,a také přeliji máslem,to moc chutná.Šťouchané brambory s cibulkou dám všem,jen já si do nich přidám lžíci octa.Tohle mám ale po svém tatínkovi.Zvláš­tní,ale miluju to.

Další odpovědi
Terryle

Šmarjá, lidi, to jsou chutě, nejste vy permanentně těhotný? :oD Kam se hrabou moje piškoty s hořčicí.
PS: bramborák zapíjet mlékem je úplně normální, ne? :)

hanulka11

tak to není nic neobvyklého to my normálně máme třeba bramboračku a lívance a nepřijde mi to divné , klidně si to vezmu k polívce

manžel měl zase úchylku na buchty s tvarohem a s hořčicí

mě chutná toust s meruňkovou marmeládou a plátkovým sýrem
Doplňuji:
já miluji bramborák a taky ho zapíjím mlékem

ten který je

Můj otec si občas dává k večeři jitrnici a zapíjí to mlékem.Brrr.

baghira

na bramborák nějakou pikantní marmeládu, třeba rybízovou (ne pokaždé, ale občas, jako chuťovečku :))
a přátelé občas nechápou, když si ředím fernet pomerančovým džusem :)

Deli

Moje sestra miluje gulášovou polévku a buchtu k tomu.

Já mám ráda dát si na hovězí guláš občas místo cibulky tatarku a nadrobno nakrájenou kyselou okurku. Moji rodiče tohle viděli v hotelu Pupp tak před 30 lety a občas se to u nás dělalo. Můj manžel z toho šílí 🙂