Máte někdo umělý chrup? A jak jste s ním spokojeni?

Já mám již 6 let umělé zuby, ale nenajím se s nimi.Stále se mě pod ně dostává potrava a nepomáhá ani když si je přilepím.Stejně se mě po několika soustech odlepí.Tak se raději u stolu otočím, zuby vyndám do kapesníku a v pohodě se najím (ještě mám 4 zuby svoje, dva horní a dva dolní).A zjistil jsem, že nejsem sám kdo to takhle dělá.
Tak by mě zajímalo jestli je nás i tady víc.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mám ještě svoje,ale otec byl na tom stejně a i matka si stále stěžovala.

Další odpovědi
hanulka11

náš děda 91 let má umělé zuby a nikdy jsem ho bez nich neviděla i při jídle je nevyndavá, zřejmě je to ještě stará dobrá práce dřívějších dentistů

arygnoc

naštěsti mám zuby svoje.

a hrozím se toho, až si pořídím umělé.
už teď mám hlad.

johana 56

Po ošklivém zánětu okostnice musely před 11 lety postupně všechny ven.Díky vynikající práci zubního lékaře málokdo ví,že mám umělé.Od začátku platilo nikdy je nevyndávat.Nemám problém pokousat i tvrdší ovoce a ořechy.