Máte někdo tušení,jestli vydrží tohle nádherný počasí????

Máte někdo tušení,jestli vydrží tohle nádherný počasí???? Je to nádhera.
Doplňuji:
Dneska se mi to nějak nezdá,vyrazila jsem ven málo oblečená a byla mi zima,ještě to není to pravé ořechové-

Nejlepší odpověď
quentos

nemám šajn, ale ještě chvíli by to šajnit mělo. I když na Seznamu v sekci počasí píšou od zítřka o občasných přeháňkách

Další odpovědi
Michal

Bude hezky,ale podle data v kalendáři bude proloženo: silným větrem,deštěm,možná se sněhem.A abychom se ještě nedivili?!
Doplňuji:
Děkuji za připomínku.Na své odpovědi trvám.

panenka

Ano vydržet má do úterka pak mají přijít deštové přehánky ale teploty se mají pohybovat kolem 13 stupnu a zima ta už prý definitivně skončila.

Miroslavst

Doufám, že to tak vydrží co nejdéle, protože té zimy už bylo dost.

Gorouš

Podle mě přijdou mrazy.

Nikuška

Mno to není protože před týdem byla ješte zima! ;)..ale jak mi říkala moje babička, že nastane velká změna počasí protože jí bolely kolena :) a opravdu je teplo! :) a jelikož zítra příjde podle kalendáře opravdové jaro tak musi byt uz teplo, zimy bylo dost!