comedian

Mate nekdo tip na virtualniho operatora? levne volani a hodne data. chtel jsem +4U ale zamitli mi to bez oduvodneni.

lze kombinovat volani a data u ruznych virtualu?

Odpovědi
anonym

´Kombinovat´ různé operátory pro hlasové a datové služby můžeš – ale musíš mít i více přístrojů (a nebo v jednom SIMky střídat).
„Tip“ ti nedám – sám určitě nejlevnější služby nepoužívám (jednak se nabídky jen rojej a druhak mám vyzkoušené, že to nejlevnější obvykle stojí za ještě méně).
😉

dudu

Do duálního telefonu mám vloženy SIMky těchto operátorů:

Hybrid T-mobile má zdarma datový přenos pro nenáročné, zatímco Oskaři jsou lepší a levnější v telefonování.