Pokročilý

Máte někdo tip na školní výlet? Musí to být ve Zlínském, Jihomoravském, Olomouckém nebo i Moravskoslezském kraji.

Ahoj, už jsem se sice ptala, ale tentokrát přidávám i Moravskoslezský kraj....Pokud jste byli na nějakém hezkém školním výletě, prosím poraďte mi, napadl mě svět miniatur v Ostravě..Byli jste tam někdo? Co na to říkáte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Otázka na Olomoucký kraj byla položená. Vkládám odkaz experta turistiky:
Ahoj, co se týká turistiky a zajímavých míst, vše je hezky zpracované na této mapě: http://www.turistika.cz… jinak info o celé oblasti a místa, trasy, výlety, fotky nebo ubytování je na odkazu níže

Zdroj: www.turistika.cz/…

Záleži na kolik dní, jakým dopravním prstředkem pojedete. Olomouc, Sv. Kopeček. Na severozápad Litovelsko, hrad Bouzov, jeskyně Mladeč, Javoříčko, Úsov. Nedaleko Náměšť na Hané atd.

Další odpovědi:

Dobry den,

jasny tip je Macocha + Sloupsko-sosuvsky kras. Pripadne skaly u Blanska. Je to hezke, je to vsechno pohromade. Jsou tam jeskyne, kabinkova lanovecka, propast.

Bronzový

Těch typů je,ale pokud říkáš |Zlín,tak tam je perfektní ZOO,kde opičky skáčou přes cestu a další.Skoro na celý den.

Zlatý

Do 50 m bazénu a učitel(ka) TV Vás bude učit plavat.

Zlatý

Co se v mládínaučíš, vestáří jako když najdeš. Jihomoravský kraj - kdekoliv exkurze po vinných sklípcích.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.